Masz jakieś pytania?

FAQ's

Informacją i doradztwem służymy również telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy.

Zapraszamy

Czas schnięcia pranych dywanów i tapicerek jest indywidualny i mieści się w przedziale od kilku do kilkunastu godzin.
Czynniki wpływające na czas schnięcia to rodzaj materiału (jak chłonie i oddaje wodę), stopień zabrudzenia (konieczność dodatkowego płukania) oraz warunki zewnętrzne (temperatura otoczenia, wentylacja, możliwość otwarcia okien).
Zapewniamy naszych Klientów, że „na drugi dzień będzie suche”.

Niestety nie możemy zagwarantować usunięcia wszystkich rodzajów plam. Czasem dochodzi do trwałych przebarwień włókien, szczególnie wówczas, kiedy plamy są stare, albo były wyeksponowane w nasłonecznionym miejscu. Nieumiejętne, samodzielne usuwanie plam potrafi również utrwalić barwnik.
Zdarza się, że ze względy na ryzyko zniszczenia materiału, nie podejmujemy intensywnych prób usunięcia zabrudzeń.
Z pewnością możemy pochwalić się dużą skutecznością usuwania plam i trudnych zabrudzeń, takich jak wosk, guma do żucia, krew, wino, kawa, lakiery, długopisy, mazaki i wiele innych.

Nie możemy dać gwarancji na usuniecie pożółkłych bądź brązowych plam po pocie, krwi czy urynie na materacach. Trudniej jest usunąć starsze plamy, bądź te, które były nieumiejętnie zapierane. Po praniu materace zdecydowanie wyglądają lepiej, jeśli zażółcenia nie schodzą w pełni, to zdecydowanie jaśnieją. Pranie materacy ma niewątpliwie duży walor higieniczny, np. w przypadku problemu z uryną, zostaje ona wypłakana i zneutralizowana. Usuwany jest kurz, a wraz z nim roztocza. Poprawia się również zapach.

Oczywiście, zawsze przed praniem okurzamy na sucho i usuwamy zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie.

Oczywiście. Pod meble podkładamy plandeki i stosujemy obuwie zmienne. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam mebli i dywanów, a także całe otoczenie pracy.

Przy zamawianiu usługi warto zapytać o przybliżony czas realizacji zlecenia.
Przykładowy czas prania to poszczególnych elementów to :
sofa 3 os. bez poduch ok. 1h.
Dywan 8m2 ok. 1h.
Narożnik bez poduch ok. 1,5h.

Niejednokrotnie pytani jesteśmy o bezpieczeństwo stosowanych przez nas środków w kontekście małych dzieci czy alergików. Wszystkie wykorzystywane przez nas środki posiadają potrzebne atesty bezpieczeństwa. Poza tym trzymając się ściśle technologii prania zawsze przykładamy się do końcowego płukania.

Nasze usługi wykonujemy tylko z dojazdem do Klienta. Za dojazd na terenie Wrocławia nie pobieramy żadnych opłat. Poza granice miasta koszt dojazdu wynosi 3,00 zł za km od granicy Wrocławia ( opłatę liczymy tylko w jedną stronę).

Wystawiamy faktury opłacone gotówką bądź z odroczonym terminem płatności. Nie jesteśmy płatnikiem VAT.

Nasza minimalna kwota zamówienia to 90 zł. W przypadku zamówienia prania mniejszej ilości prania np. 4 krzeseł, popierzemy właśnie opłatę minimalną.