Poznaj nas

Czyszczenie tapicerki, dywanów i wykładzin Wrocław

"Justica"
Justyna Osadnik
od 2011 roku

Jesteśmy lokalną firmą usługową zajmującą się praniem dywanów i wykładzin, a także czyszczeniem tapicerki we Wrocławiu i okolicach. Na przestrzeni jedenastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące zleceń i nawiązaliśmy trwałe relacje z Klientami indywidualnymi i biznesowymi.  Ważnym aspektem naszego podejścia w prowadzeniu działalności jest ciągły rozwój. Stale aktualizujemy wiedzę branżową, testujemy nowe środki i technologie, dlatego nigdy nie pozostajemy w tyle.

Czym się zajmujemy

Specjalizujemy się w usługach czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin. Zakres naszych usług jest wąski, dlatego doskonale znamy specyfikę i tajniki prania. Naszym atutem jest wiedza, doświadczenie oraz dobra organizacja pracy. Używamy profesjonalnych i sprawdzonych środków piorących, odplamiających i neutralizatorów, w związku z tym efekty naszej pracy są zawsze satysfakcjonujące. Odplamiamy, usuwamy kurz i roztocza, odtłuszczamy powierzchnie, przywracamy jej kolory i świeżość.

zadowolona klienta z czyszczenia tapicerki Wrocław

Co jest dla nas ważne

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów i nawiązywanie długotrwałych relacji. W związku z tym do każdego zlecenia pochodzimy indywidualne. Bez wątpienia dobrze radzimy sobie z potrzebami Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Jesteśmy elastyczni odnośnie godzin pracy, stosujemy środki dostosowane do pranych powierzchni i ich zabrudzeń. Istotne jest dla na bezpieczeństwo powierzonych przedmiotów i otoczenia, dlatego stosujemy odpowiednie zabezpieczenia. Zapewnimy wysoką jakość obsługi zarówno w zakresie składania zamówień, udzielania informacji i doradztwa, a przede wszystkim świadczenia usług.

DLACZEGO MY

Niezawodność

Usuwamy codzienne plamy po jedzeniu czy napojach, aby jeszcze bardziej zadziwić, doczyszczamy  trudne zabrudzenia, jak krew, wosk a nawet lakiery.

Odświeżone kolory, dywany bez kurzu, odtłuszczone tapicerki bez przykrych zapachów z pewnością cieszą każdego naszego  Klienta.

Bez ukrytych kosztów

Ze względu na fakt, że nasz cennik jest przejrzysty, nigdy nie zaskoczymy Cię żadnym ukrytym kosztem.

Z pewnością nie pobieramy opłat za dojazd na terenie Wrocławia. Środki dobieramy właściwie do rodzaju powierzchni i zabrudzeń, dlatego nie stosujemy dopłat za użycie neutralizatorów uryny/zapachów czy odplamiaczy. Wystawiamy faktury VAT.

Terminowość

Cenimy czas naszych Klientów, w związku z tym jesteśmy punktualni i zawsze w stałym kontakcie.

Określamy przybliżony czas pracy. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego dostosowujemy do nich nasze godziny pracy.