Poznaj nas

Czyszczenie tapicerki, dywanów i wykładzin Wrocław

"Justica"
Justyna Osadnik
od 2011 roku

Jesteśmy lokalną firmą usługową zajmującą się praniem dywanów i wykładzin, a także czyszczeniem tapicerki we Wrocławiu i okolicach. Na przestrzeni jedenastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące zleceń i nawiązaliśmy trwałe relacje z Klientami indywidualnymi i biznesowymi.  Ważnym aspektem naszego podejścia w prowadzeniu działalności jest ciągły rozwój. Stale aktualizujemy wiedzę branżową, testujemy nowe środki i technologie, dlatego nigdy nie pozostajemy w tyle.

Czym się zajmujemy

Specjalizujemy się w usługach czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin. Zakres naszych usług jest wąski, dlatego doskonale znamy specyfikę i tajniki prania. Naszym atutem jest wiedza, doświadczenie oraz dobra organizacja pracy. Używamy profesjonalnych i sprawdzonych środków piorących, odplamiających i neutralizatorów, w związku z tym efekty naszej pracy są zawsze satysfakcjonujące. Odplamiamy, usuwamy kurz i roztocza, odtłuszczamy powierzchnie, przywracamy jej kolory i świeżość.

zadowolona klienta z czyszczenia tapicerki Wrocław

Co jest dla nas ważne

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów i nawiązywanie długotrwałych relacji. W związku z tym do każdego zlecenia pochodzimy indywidualne. Bez wątpienia dobrze radzimy sobie z potrzebami Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Jesteśmy elastyczni odnośnie godzin pracy, stosujemy środki dostosowane do pranych powierzchni i ich zabrudzeń. Istotne jest dla na bezpieczeństwo powierzonych przedmiotów i otoczenia, dlatego stosujemy odpowiednie zabezpieczenia. Zapewnimy wysoką jakość obsługi zarówno w zakresie składania zamówień, udzielania informacji i doradztwa, a przede wszystkim świadczenia usług.

DLACZEGO MY

Niezawodność

Usuwamy codzienne plamy po jedzeniu czy napojach, aby jeszcze bardziej zadziwić, doczyszczamy  trudne zabrudzenia, jak krew, wosk a nawet lakiery.

Odświeżone kolory, dywany bez kurzu, odtłuszczone tapicerki bez przykrych zapachów z pewnością cieszą każdego naszego  Klienta.

Bez ukrytych kosztów

Ze względu na fakt, że nasz cennik jest przejrzysty, nigdy nie zaskoczymy Cię żadnym ukrytym kosztem.

Z pewnością nie pobieramy opłat za dojazd na terenie Wrocławia. Środki dobieramy właściwie do rodzaju powierzchni i zabrudzeń, dlatego nie stosujemy dopłat za użycie neutralizatorów uryny/zapachów czy odplamiaczy. Wystawiamy faktury VAT.

Terminowość

Cenimy czas naszych Klientów, w związku z tym jesteśmy punktualni i zawsze w stałym kontakcie.

Określamy przybliżony czas pracy. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego dostosowujemy do nich nasze godziny pracy.

Patryk Laszczyński
Patryk Laszczyński
2021.11.25.
Usługa wykonana szybko i perfekcyjnie, dywan jak nowy, konkurencyjna cena, polecam
Emilia Kochańska
Emilia Kochańska
2021.11.25.
Usługa wykonana terminowi i perfekcyjnie. Szybki czas realizacji od zlecenia. Wnętrze dobrze zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem. Ps. Mam nadzieję, że wiaderko się przydaje😃
Ewa Grzegrzółka
Ewa Grzegrzółka
2021.11.10.
Profesjonalna i miła obsługa. Punktualnie i sprawnie. Polecam!
Ewa Radziwonowska
Ewa Radziwonowska
2021.05.21.
Jestem stałą klientką tej firmy od co najmniej 4 lat. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Zawsze na czas. Szczerze polecam!
Dorota Jagodzińska
Dorota Jagodzińska
2021.05.11.
Solidni fachowcy. W domu są dzieci, więc trudne zabrudzenia pojawiają się ciągle. Pracę wykonano bardzo dokładnie. Podłogę dobrze zabezpieczono. Polecam. Rzetelnie i bezpiecznie.
Jakub Lisowski
Jakub Lisowski
2021.03.27.
Miałem ostatnio przyjemność skorzystania z usług. Pan przyjechał i mimo, że umówiliśmy się na jeden dywan, znalazł czas i zrobił dwa. Dobra robota, staranna. Polecam ! 🙂
Kinga Cielecka
Kinga Cielecka
2021.03.27.
Fachowa robota. Szybki termin oraz miła obsługa.
Anna
Anna
2020.03.15.
Pełen profesjonalizm, jasna kanapa zalana chyba wszystkim, a teraz wygląda jak nowa! Szczerze polecam!
Zbieraj się
Zbieraj się
2020.03.03.
Korzystałem kilkukrotnie (pranie kanapy, fotela +dywanu). Szybko, sprawnie i porządnie. Szczególnie narożnik jak nowy (mimo przygód z rozlanymi płynami przez dzieci, czy kota). Polecam